See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RO_schoonmaak_ruitenwas_verbruiksartikelen
Beschreibung: Dit is een opdracht voor het uitvoeren van schoonmaakopdrachten inclusief glaswas in het KMSKA. Het betreft zowel de dagelijkse schoonmaak van het museum inclusief toegangen en buitenomgeving, een permanentieopdracht tijdens de openingsuren en events, en de schoonmaak van de kantoorvleugel. De opdracht omvat zowel reguliere schoonmaak als specifieke periodieke taken en taken op afroep. Een periodieke schoonmaakopdracht kan verschillende frequenties van schoonmaakbeurten bevatten, gaande van heel reguliere schoonmaak tot bv. een jaarlijkse, specifieke schoonmaakbeurt. Een periodieke schoonmaakopdracht zal ook een langere looptijd hebben waarbinnen de prestaties periodiek worden uitgevoerd, ten opzichte van een eenmalige schoonmaakopdracht.
Interne Kennung: KMSKA_25_23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919100 Reinigung von Büroausstattung, 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste, 90919200 Büroreinigung, 90911300 Fensterreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KMSKA_25_23 - 1
Interne Kennung: 1