2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu miasta i gminy Bogatynia
Beschreibung: Przedmiot zamówienia dotyczący odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych obejmuje następujący zakres: 1. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy. 2. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają na nich odpady komunalne. 3. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, które w części stanowią nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, a w części nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają na nich odpady komunalne. 4. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od domku letniskowego na nieruchomości. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w specyfikacji warunków zamówienia oraz załącznikach dostępnych w na stronie internetowej prowadzonego postępowania.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający skraca termin składania ofert na podstawie art. 138 ust 2 pkt. 2) ponieważ zachodzi pilna potrzeba udzielenia niniejszego zamówienia. Zastosowanie przez Zamawiającego skróconej procedury związane jest z koniecznością pilnego udzielenia zamówienia wynikającą z potrzeby zachowania ciągłości realizacji prac związanych z przedmiotem zamówienia i w trosce o zachowanie estetyki, ładu i bezpieczeństwa mieszkańców Gminy Bogatynia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: IZ.271.56.2024.PW