See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej i ubezpieczenie komunikacyjne Gminy Miejskiej Głogów
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Ubezpieczenie mienia, odpowiedzialności cywilnej i ubezpieczenie komunikacyjne Gminy Miejskiej Głogów”. 2. Rodzaj zamówienia: usługa. 3. Przedmiot zamówienia sklasyfikowany jest we Wspólnym Słowniku Zamówień kod CPV: 66510000-8 - usługi ubezpieczeniowe, 66512100-3 - usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków; 66515000-3 usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty; 66516000-0 usługi ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej; 66516100-1- usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej; 66516400-4- usługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnej; 4. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: CZĘŚĆ I: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, w tym ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia; b) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego; c) ubezpieczenie maszyn od wszystkich ryzyk; d) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (ogólnej + rozszerzenia); CZĘŚĆ II: Ubezpieczenie komunikacyjne a) ubezpieczenie komunikacyjne (OC, AC, NW, ASS); 5. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – informacje poufne. 6. Zamawiający przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji: Prawo opcji I: Zamawiający przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji dla części I Ubezpieczenie mienia, która polega na zwiększeniu limitu z tytułu ryzyka powodzi - podwyższeniu sumy ubezpieczenia o 5 000 000 PLN (pkt 3.1.1 załącznika nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia – informacje poufne). Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w sytuacji, gdy będzie dysponował wystarczającymi środkami w terminie 60 dni od dnia podpisania niniejszej umowy. Prawo opcji II: Zamawiający przewiduje możliwości zastosowania prawa opcji dla części I Ubezpieczenie mienia, która polega na zwiększenie sumy gwarancyjnej z 3 000 0000 PLN na 5 000 000 PLN (pkt 3.4.2 załącznika nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia – informacje poufne). Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w sytuacji, gdy będzie dysponował wystarczającymi środkami w terminie 60 dni od dnia podpisania niniejszej umowy. 7. Zamawiający przewiduje możliwości udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust.1 pkt.7) pzp w wysokości 10% części I oraz 50% w części II wartości zamówienia podstawowego. Zamówienia polegające na powtórzeniu tych samych usług będą udzielane na tych samych warunkach co zamówienie podstawowe opisane w załączniku nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia – informacje poufne.
Vorherige Bekanntmachung: 761703-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej
Beschreibung: 1. CZĘŚĆ I: Ubezpieczenie mienia i odpowiedzialności cywilnej a) ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, w tym ubezpieczenie mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku oraz ubezpieczenie szyb i innych przedmiotów szklanych od stłuczenia; b) ubezpieczenie sprzętu elektronicznego; c) ubezpieczenie maszyn od wszystkich ryzyk; d) ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (ogólnej + rozszerzenia); 2. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – informacje poufne.
Interne Kennung: CZĘŚĆ I:
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II: Ubezpieczenie komunikacyjne
Beschreibung: 1. CZĘŚĆ II: Ubezpieczenie komunikacyjne a) ubezpieczenie komunikacyjne (OC, AC, NW, ASS); 2. Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia znajdują się w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia – informacje poufne.
Interne Kennung: CZĘŚĆ II: