131614-2025 - Ergebnis
Polen – Leuchten und Beleuchtungszubehör – Modernizacja istniejącego oświetlenia na terenie gminy Ostrów – wymiana opraw nieenergooszczędnych na nowe oprawy typu LED
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja istniejącego oświetlenia na terenie gminy Ostrów – wymiana opraw nieenergooszczędnych na nowe oprawy typu LED
Beschreibung: 2. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Ostrów. W ramach zamówienia przewidziano dostawę wraz z wymianą istniejących opraw nieenergooszczędnych na nowe typu LED 70-75W o łącznej ilości 805 szt. na istniejącym oświetleniu ulicznym na terenie gminy Ostrów. Zakres zamówienia obejmuje: a) Wykonanie projektu organizacji ruchu oraz oznakowania terenu budowy na czas prowadzonej wymiany opraw b) Demontaż opraw wraz z ich utylizacją c) Montaż nowych bezpieczników d) Wymiana na nowe zacisków, bezpieczników oraz przewodów zasilających ( odcinek od linii do oprawy) e) Przeprowadzenie oceny stanu technicznego instalacji oświetlenia w tym wysięgników f) Wykonanie dokumentacji technicznej opisującej modernizację urządzeń w szczególności: zestawienie tabelaryczne urządzeń oświetleniowych charakteryzujące każdą oprawę w odniesieniu do układu sterowania, miejsca lokalizacji ,numeru słupa, typu oprawy, mocy oprawy. g) Dostawa i montaż nowych opraw oświetleniowych typu LED 70-75W h) Wykonanie niezbędnych i wymaganych przepisami pomiarów elektrycznych i) Wykonanie zestawienia wymienionych opraw oświetlenia j) Oprawy muszą spełniać wymagania zawarte w załączniku nr 3 do SWZ 3. Zamówienie jest współfinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych Dziewiątej Edycji „ Rozświetlamy Polskę” 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – zawiera Załącznik nr 9 do SWZ. 5. Wskazane w opisie przedmiotu zamówienia znaki towarowe, patenty lub pochodzenie mają charakter pomocniczy dla określenia parametrów przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza możliwość zastosowania rozwiązań równoważnych o parametrach techniczno-użytkowych nie gorszych niż podane w opisie przedmiotu zamówienia. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego jest zobowiązany wykazać, że oferowana przez niego dostawa spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. Dopuszcza się zaoferowanie wyposażenia o wyższych parametrach. Obowiązek Wykonawcy wykazania równoważności produktu jest obowiązkiem wynikającym z ustawy, który może być spełniony w jakikolwiek sposób pozwalający Zamawiającemu jednoznacznie stwierdzić zgodność oferowanych w ofercie systemów, technologii, materiałów/produktów lub urządzeń z wymaganiami określonymi w dokumentacji projektowej i specyfikacjach, co winno zostać wykazane na etapie składania ofert zawierających produkty równoważne. W przypadku niedołączenia dokumentów uwiarygadniających zastosowanie technologii, systemów, urządzeń i/lub materiałów/ produktów równoważnych Zamawiający uzna, że Wykonawca przedstawił w ofercie systemy, technologie, urządzenia i materiały/ produkty opisane w opisie przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający dopuszcza realizację zamówienia przy udziale podwykonawców. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest wypełnić wykaz części powierzonych podwykonawcy na formularzu ofertowym – załącznik nr 1 niniejszej SWZ. 7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w postanowieniach umowy stanowiącej Załącznik nr 8 do SWZ. 8. Wspólny Słownik Zamówień (kod i nazwa wg CPV, CPC) • 31520000-7 Oprawy oświetleniowe • 45316110-9 Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego • 45316100-6 Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
Interne Kennung: B5.271.19.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 2. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Ostrów. W ramach zamówienia przewidziano dostawę wraz z wymianą istniejących opraw nieenergooszczędnych na nowe typu LED 70-75W o łącznej ilości 805 szt. na istniejącym oświetleniu ulicznym na terenie gminy Ostrów. Zakres zamówienia obejmuje: a) Wykonanie projektu organizacji ruchu oraz oznakowania terenu budowy na czas prowadzonej wymiany opraw b) Demontaż opraw wraz z ich utylizacją c) Montaż nowych bezpieczników d) Wymiana na nowe zacisków, bezpieczników oraz przewodów zasilających ( odcinek od linii do oprawy) e) Przeprowadzenie oceny stanu technicznego instalacji oświetlenia w tym wysięgników f) Wykonanie dokumentacji technicznej opisującej modernizację urządzeń w szczególności: zestawienie tabelaryczne urządzeń oświetleniowych charakteryzujące każdą oprawę w odniesieniu do układu sterowania, miejsca lokalizacji ,numeru słupa, typu oprawy, mocy oprawy. g) Dostawa i montaż nowych opraw oświetleniowych typu LED 70-75W h) Wykonanie niezbędnych i wymaganych przepisami pomiarów elektrycznych i) Wykonanie zestawienia wymienionych opraw oświetlenia j) Oprawy muszą spełniać wymagania zawarte w załączniku nr 3 do SWZ 3. Zamówienie jest współfinansowane z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych Dziewiątej Edycji „ Rozświetlamy Polskę” 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – zawiera Załącznik nr 9 do SWZ. 5. Wskazane w opisie przedmiotu zamówienia znaki towarowe, patenty lub pochodzenie mają charakter pomocniczy dla określenia parametrów przedmiotu zamówienia. Zamawiający dopuszcza możliwość zastosowania rozwiązań równoważnych o parametrach techniczno-użytkowych nie gorszych niż podane w opisie przedmiotu zamówienia. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego jest zobowiązany wykazać, że oferowana przez niego dostawa spełnia wymagania określone przez Zamawiającego. Dopuszcza się zaoferowanie wyposażenia o wyższych parametrach. Obowiązek Wykonawcy wykazania równoważności produktu jest obowiązkiem wynikającym z ustawy, który może być spełniony w jakikolwiek sposób pozwalający Zamawiającemu jednoznacznie stwierdzić zgodność oferowanych w ofercie systemów, technologii, materiałów/produktów lub urządzeń z wymaganiami określonymi w dokumentacji projektowej i specyfikacjach, co winno zostać wykazane na etapie składania ofert zawierających produkty równoważne. W przypadku niedołączenia dokumentów uwiarygadniających zastosowanie technologii, systemów, urządzeń i/lub materiałów/ produktów równoważnych Zamawiający uzna, że Wykonawca przedstawił w ofercie systemy, technologie, urządzenia i materiały/ produkty opisane w opisie przedmiotu zamówienia. 6. Zamawiający dopuszcza realizację zamówienia przy udziale podwykonawców. W takim przypadku Wykonawca zobowiązany jest wypełnić wykaz części powierzonych podwykonawcy na formularzu ofertowym – załącznik nr 1 niniejszej SWZ. 7. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w postanowieniach umowy stanowiącej Załącznik nr 8 do SWZ. 8. Wspólny Słownik Zamówień (kod i nazwa wg CPV, CPC) • 45316110-9 Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego • 45316100-6 Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego