2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOBÍJECÍ STANICE PRO ELEKTRICKÁ VOZIDLA VHD
Beschreibung: Předmětem plnění sektorové nadlimitní veřejné zakázky na dodávky „DOBÍJECÍ STANICE PRO ELEKTRICKÁ VOZIDLA VHD“ je dodávka, instalace a napojení nabíjecího systému - 8 nabíjecích stanic (přípojných bodů) pro nabíjení 8 elektrobusů současně v areálu Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice. 4 přípojné body budou umístěny v prostoru jednopodlažní části vozovny a 4 na vnější straně vozovny. Dobíjecí stanice budou napájeny z rozvodů společné spotřeby areálu DSZO. Součástí dodávky nabíjecího systému bude dodání nezbytného HW/SW vybavení pro řízení a monitoring nabíjecího systému, poskytování záručního servisu nabíjecího systému po dobu záruční doby a zaškolení obsluhy nabíjecích stanic. Podrobný popis předmětu plnění je uveden v zadávací dokumentaci a jejích přílohách, zejména technické specifikaci.
Interne Kennung: DOBÍJECÍ STANICE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené řízení dle § 56 a § 158 a násl. zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31158000 Ladegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45232221 Umspann-Unterstation, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Podrobně popsáno v zadávací dokumentaci a ve smlouvě