2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mieszanka paszowa mineralno - witaminowa 1% dla cieląt
Beschreibung: Mieszanka paszowa uzupełniająca mineralno - witaminowa 1% dla cieląt. Produkt ten będzie użyty do produkcji pasz dla zwierząt. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Zamawiający zamawia 1000 kg premiksu z dostawą do magazynu Zamawiającego z dołączoną etykietą w języku polskim. Okres trwałości 6 miesięcy od daty dostawy. Zawartość składników w 1 kg produktu: Wyszczególnienie Jednostki miary Zawartość w 1 kg premiksu Witamina: A j.m. 650 000 D3 j.m. 75 000 E mg 1 500 C mg 200 B1 mg 30 B2 mg 300 B6 mg 300 B12 mg 0,8 Biotyna mg 2 Kwas nikotynowy mg 1 000 Pantotenian wapnia mg 200 Kwas foliowy mg 15 Mangan mg 2 000 Cynk mg 4 000 Miedź mg 800 Jod mg 280 Selen mg 20 Chlorek choliny mg 1 050 Przeciwutleniacz TAK Aromat TAK Do każdej dostawy należy dołączyć atest jakości produktu. Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Interne Kennung: 65/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
5. Los
Los: LOT-0001