2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowego sprzątania i utrzymania w czystości pomieszczeń, terenów zewnętrznych oraz pielęgnacji terenów zielonych Oddziału Regionalnego KRUS w Białymstoku i 13 placówek terenowych KRUS.
Beschreibung: 1. Usługa kompleksowego sprzątania i utrzymania w czystości pomieszczeń, terenów zewnętrznych oraz pielęgnacji terenów zielonych Oddziału Regionalnego KRUS w Białymstoku i 13 placówek terenowych KRUS. 2. Zamawiający podzielił zamówienie na 3 części: - Cześć 1. Usługa kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości Oddziału Regionalnego KRUS w Białymstoku, dodatkowej najmowanej powierzchni biurowej w Białymstoku przy ul. Suraskiej 1 lok. nr 119, Placówki Terenowej KRUS w Bielsku Podlaskim, Dąbrowie Białostockiej, Hajnówce, Mońkach, Siemiatyczach, Sokółce. - Część 2. Usługa kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości Placówki Terenowej KRUS w Augustowie i Suwałkach. - Część 3. Usługa kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości Placówki Terenowej KRUS w Zambrowie, Grajewie, Łomży, Kolnie, Wysokiem Mazowieckiem. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7 do SWZ. 4. W celu wykonywania czynności wymienionych w SWZ, Wykonawca we własnym zakresie zabezpieczy: 1) odpowiednie środki czystości dobrane do rodzaju powierzchni dopuszczone do użytku na terenie Unii Europejskiej; 2) sprzęt techniczny (odkurzacze, kosiarki, węże ogrodowe, mopy, ścierki, szczotki itp.). Zamawiający zapewni odkurzacz do sprzątania najmowanej dodatkowej powierzchni biurowej (1 pokój) w Białymstoku przy ul. Suraskiej 1 nr lok. 119; 3) materiały eksploatacyjne (papier toaletowy - celulozowy, gofrowany, miękki; ręczniki papierowe białe - celulozowe i miękkie, mydło w płynie z naturalnymi ekstraktami, kostki zapachowe, odświeżacze powietrza - żelowe, prześcieradła jednorazowe, worki na śmieci, worki do niszczarek, zmywaki, płyn do mycia naczyń, odkamieniacz do czajników elektrycznych). Szczegółowy opis w załączniku nr 5 do umowy; 4) materiały i sprzęt niezbędny do zimowego utrzymania terenów zewnętrznych (piasek, sól, łopaty, mechaniczny sprzęt odśnieżający itp.). 6. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca, w sytuacjach awaryjnych, np. zalanie pomieszczeń wodą, duże opady śniegu wymagającego pilnego odśnieżenia dachu, gołoledź, itp., zapewnił personel do podjęcia reakcji w celu usunięcia awarii w każdej PT KRUS w terenie oraz OR KRUS w Białymstoku objętych zamówieniem. Czas reakcji w sytuacjach awaryjnych nie może być dłuży niż 4 godziny. 7. Pomieszczenie, w którym przechowywane będą środki czystości, sprzęt techniczny, materiały eksploatacyjne, Zamawiający udostępni Wykonawcy bezpłatnie. 8. Dane do ustalenia niezbędnej ilości środków czystości, materiałów eksploatacyjnych i sprzętu zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90914000 Parkplatzreinigung, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau, 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługa kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości Oddziału Regionalnego KRUS w Białymstoku, dodatkowej najmowanej powierzchni biurowej w Białymstoku przy ul. Suraskiej 1 lok. nr 119, Placówki Terenowej KRUS w Bielsku Podlaskim, Dąbrowie Białostockiej, Hajnówce, Mońkach, Siemiatyczach, Sokółce - część 1 zamówienia.
Beschreibung: Usługa kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości Oddziału Regionalnego KRUS w Białymstoku, dodatkowej najmowanej powierzchni biurowej w Białymstoku przy ul. Suraskiej 1 lok. nr 119, Placówki Terenowej KRUS w Bielsku Podlaskim, Dąbrowie Białostockiej, Hajnówce, Mońkach, Siemiatyczach, Sokółce. Szczegółowy opis części zamówienia znajduje się w załącznikach do SWZ, zwłaszcza w załączniku nr 1 i 7 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Usługa kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości Placówki Terenowej KRUS w Augustowie i Suwałkach - część 2 zamówienia.
Beschreibung: Usługa kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości Placówki Terenowej KRUS w Augustowie i Suwałkach. Szczegółowy opis części zamówienia znajduje się w załącznikach do SWZ, zwłaszcza w załączniku nr 1 i 7 do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Usługa kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości Placówki Terenowej KRUS w Zambrowie, Grajewie, Łomży, Kolnie, Wysokiem Mazowieckiem - część 3 zamówienia.
Beschreibung: Usługa kompleksowego sprzątania i utrzymania czystości Placówki Terenowej KRUS w Zambrowie, Grajewie, Łomży, Kolnie, Wysokiem Mazowieckiem. Szczegółowy opis części zamówienia znajduje się w załącznikach do SWZ, zwłaszcza w załączniku nr 1 i 7 do SWZ.