131785-2025 - Wettbewerb
Polen – Anlegen von Rasen – Koszenie traw i chwastów w pasach dróg powiatowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Koszenie traw i chwastów w pasach dróg powiatowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego jest koszenie traw i chwastów w pasach dróg powiatowych. Zamówienie zostało podzielone na 14 części. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części zamówienia. W skład zamówienia wchodzą usługi polegające na koszeniu traw i chwastów mechanicznym i ręcznym tj. dwukrotne koszenie szerokie i jednokrotne koszenie wąskie.
Interne Kennung: WZ.261.2.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten, 90511300 Müllsammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - na terenie gminy Buk( i we wskazanym przebiegu również gm. sąsiadująca)
Beschreibung: Koszenie traw i chwastów w pasach dróg powiatowych.
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - na terenie gmin: Dopiewo( i we wskazanym przebiegu również gm. sąsiadująca)
Beschreibung: Koszenie traw i chwastów w pasach dróg powiatowych
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - na terenie gmin: Tarnowo Podgórne( i we wskazanym przebiegu również gm. sąsiadująca)
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 -na terenie gmin: Rokietnica
Interne Kennung: część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 -na terenie gmin: Suchy Las
Interne Kennung: część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 -na terenie gmin: Czerwonak , Murowana Goślina
Interne Kennung: część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 -na terenie gmin: Swarzędz( i we wskazanym przebiegu również gm. sąsiadująca)
Interne Kennung: część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 -na terenie gmin: Kostrzyn ( i we wskazanym przebiegu również gm. sąsiadująca)
Interne Kennung: część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9 -na terenie gmin: Pobiedziska( i we wskazanym przebiegu również gm. sąsiadująca)
Interne Kennung: część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10 -na terenie gmin: Kleszczewo( i we wskazanym przebiegu również gm. sąsiadująca)
Interne Kennung: część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11 -na terenie gmin: Kórnik
Interne Kennung: część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12 -na terenie gmin: Mosina
Interne Kennung: część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13 -na terenie gmin: Komorniki ( i we wskazanym przebiegu również gm. sąsiadująca)
Interne Kennung: część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14 -na terenie gmin: Stęszew( i we wskazanym przebiegu również gm. sąsiadująca)
Interne Kennung: część 14