131793-2026 - Wettbewerb
Polen – Drehsitze – Dostawa mebli w ramach projektu pn. "Tworzymy przyjazne środowisko pracy w Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim w Łodzi"
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa mebli w ramach projektu pn. "Tworzymy przyjazne środowisko pracy w Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim w Łodzi"
Beschreibung1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest Zakup i dostawa nowych mebli na potrzeby Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi. Przedmiot zamówienia zostanie dostarczony na adres ul. Piotrkowska 104, 90 - 926 Łódź, we wskazane miejsca. Budynek posiada windę osobową. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 następujące części: 1) Część I – Fotele biurowe obrotowe 2) Część II - Biurka regulowane 3) Część III - Meble różne 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych zgodnie z podziałem określonym przez Zamawiającego w ust. 2. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną część, więcej niż jedną część lub wszystkie części zamówienia. 4. Zamówienie jest współfinansowane z projektu nr FELD.08.04-IZ.00-0102/24 pn. „Tworzymy przyjazne środowisko pracy w Łódzkim Urzędzie Wojewódzkim w Łodzi”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027. 5. Opisy przedmiotu zamówienia znajdują się w Załącznikach 1a – 1c do SWZ i stanowią one równocześnie Formularze techniczne, które należy złożyć wraz z ofertą. Formularz techniczny nie podlega uzupełnieniu lub poprawieniu. Niedołączenie bądź dołączenie niewypełnionego formularza technicznego do formularza oferty będzie skutkowało odrzuceniem oferty. 6. Sposób realizacji zamówienia wynika z treści SWZ oraz projektowanych postanowień umowy stanowiących Załącznik nr 7a do SWZ dla Części I i II oraz Załącznik nr 7b do SWZ dla Części III. 7. Wszystkie dostarczone meble muszą być fabrycznie nowe, pochodzić z legalnego źródła, wyprodukowane nie wcześniej niż w 2025 roku. 8. Wykonawca na własny koszt dokona wniesienia mebli do pomieszczeń wskazanych przez Zamawiającego, ich regulacji, a także ustawi meble we wskazanych miejscach. Wykonawca dostarczy kompletnie złożone meble. Zamawiający dopuszcza możliwość dokonania montażu mebli w pomieszczeniach Zamawiającego, znajdujących się przy ul. Piotrkowskiej 104 w Łodzi. 9. Jeżeli w jakichkolwiek dokumentach, przy pomocy których dokonano opisu przedmiotu zamówienia, wskazano znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczana przez konkretnego wykonawcę, powinno to być interpretowane jako przywołanie określonych standardów, a nie jako wymóg zastosowania konkretnych rozwiązań – Zamawiający w każdym takim przypadku dopuszcza rozwiązania równoważne. 10. W każdym przypadku, gdy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie do norm, europejskich ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. 11. Nazwy i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień Publicznych (CPV): 1) Część I: Główny kod CPV: 39111100-4 Siedziska obrotowe. 2) Część II: Główny kod CPV: 39121100-7 Biurka 3) Część III: Główny kod CPV: 39100000-3 Meble - 39143110-0 Łóżka i kanapy oraz specjalne meble tapicerowane, - 39143122-7 Komody, - 39113700-4 Podnóżki, - 39110000-6 Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części - 39112000-0 Krzesła 12. Zamawiający ustala następujące warunki gwarancji: 1) dla Części I: na dostarczony przedmiot zamówienia zostanie udzielona gwarancja jakości, w tym na jego wszystkie części składowe i elementy, na okres 5 lat, licząc od dnia podpisania Protokołu odbioru częściowego przedmiotu umowy dotyczącego danej dostawy częściowej, a dla foteli dostarczonych w ostatniej partii – z dniem Protokołu odbioru końcowego przedmiotu umowy, 2) dla Części II: na dostarczony przedmiot zamówienia zostanie udzielona gwarancja jakości na okres minimum 5 lat na wszystkie części składowe i elementy biurka, w tym elementy konstrukcyjne, mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. Ponadto Wykonawca zobowiązuje się do przedstawiania dokumentu wystawionego przez producenta potwierdzającego dostępność części zamiennych przez okres co najmniej 5 lat po upływie gwarancji. Bieg okresu gwarancji dla poszczególnych biurek rozpoczyna się z dniem podpisania Protokołu odbioru częściowego przedmiotu umowy dotyczącego danej dostawy częściowej, a dla biurek dostarczonych w ostatniej partii – z dniem Protokołu odbioru końcowego przedmiotu umowy. 3) dla Części III: minimalny wymagany termin udzielonej przez Wykonawcę gwarancji na dostarczony przedmiot zamówienia na okres minimum 24 miesiące, licząc od dnia podpisania Protokołu odbioru końcowego. W przypadku dostaw częściowych, gwarancja obowiązuje dodatkowo również w okresie pomiędzy odbiorem częściowym a odbiorem końcowym. Termin gwarancji stanowi jedno z kryteriów oceny ofert, które będzie oceniane zgodnie z rozdziałem XIV SWZ. 13. Podwykonawstwo: 1) Wykonawca może powierzyć wykonanie części zamówienia podwykonawcy (podwykonawcom). 2) Zamawiający wymaga, w myśl art. 462 ust. 2 ustawy Pzp, aby w przypadku powierzenia części zamówienia podwykonawcom, Wykonawca wskazał w ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podał (o ile są mu wiadome na tym etapie) nazwy (firmy) tych podwykonawców.
Interne KennungAL-V.272.42.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39111100 Drehsitze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121100 Schreibtische, 39100000 Möbel, 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39143122 Kommoden, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39112000 Stühle, 39113700 Fußstützen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść I – Fotele biurowe obrotowe
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia w Części I jest Zakup i dostawa nowych foteli biurowych obrotowych na potrzeby Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi. Przedmiot zamówienia zostanie dostarczony na adres ul. Piotrkowska 104, 90 - 926 Łódź, we wskazane miejsca. Budynek posiada windę osobową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposób realizacji Części I wynika z treści Załącznika Nr 1a do SWZ, a także z projektowanych postanowień umowy stanowiących Załącznik nr 7a do SWZ.
Interne KennungCzęść I
LosLOT-0002
TitelCzęść II - Biurka regulowane
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia w Części II jest Zakup i dostawa nowych biurek regulowanych na potrzeby Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi. Przedmiot zamówienia zostanie dostarczony na adres ul. Piotrkowska 104, 90 - 926 Łódź, we wskazane miejsca. Budynek posiada windę osobową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposób realizacji dla każdej z trzech części wynika z treści Załącznika Nr 1b do SWZ, a także z projektowanych postanowień umowy stanowiących Załącznik nr 7a do SWZ.
Interne KennungCzęść II
Haupteinstufung (cpv): 39121100 Schreibtische
LosLOT-0003
TitelCzęść III - Meble różne
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia w Części III jest Zakup i dostawa nowych mebli na potrzeby Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi. Przedmiot zamówienia zostanie dostarczony na adres ul. Piotrkowska 104, 90 - 926 Łódź, we wskazane miejsca. Budynek posiada windę osobową. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposób realizacji dla Części III wynika z treści Załącznika Nr 1c do SWZ, a także z projektowanych postanowień umowy stanowiących Załącznik nr 7b do SWZ.
Interne KennungCzęść III
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143110 Betten und Bettzeug sowie Spezialheimtextilien, 39143122 Kommoden, 39113700 Fußstützen, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39112000 Stühle