2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu serwerowego wraz z licencjami oprogramowania wraz z usługą instalacji i konfiguracji dostarczonego sprzętu serwerowego i licencji oprogramowania dla Urzędu Regulacji Energetyki.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu serwerowego wraz z licencjami oprogramowania wraz z usługą instalacji i konfiguracji dostarczonego sprzętu serwerowego i licencji oprogramowania dla Urząd Regulacji Energetyki. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ pn. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy, które stanowią Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 36380-2026
Interne Kennung: BDG.SOPiK.260.11.2025.MMa
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 32420000 Netzausrüstung, 48620000 Betriebssysteme, 48781000 Systemverwaltungssoftwarepaket, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa sprzętu serwerowego wraz z licencjami oprogramowania wraz z usługą instalacji i konfiguracji dostarczonego sprzętu serwerowego i licencji oprogramowania dla Urzędu Regulacji Energetyki. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ pn. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowi
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu serwerowego wraz z licencjami oprogramowania wraz z usługą instalacji i konfiguracji dostarczonego sprzętu serwerowego i licencji oprogramowania dla Urząd Regulacji Energetyki.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 32420000 Netzausrüstung, 48620000 Betriebssysteme, 48781000 Systemverwaltungssoftwarepaket, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 51610000 Installation von Computern und Datenverarbeitungsanlagen