131888-2026 - Wettbewerb
Polen – Enteisungsmittel – Dostawa środków do odladzania sztucznych nawierzchni lotniskowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa środków do odladzania sztucznych nawierzchni lotniskowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków do odladzania sztucznych nawierzchni lotniskowych w ilościach i asortymencie określonym w dokumentach zamówienia. 2. Zakres zamówienia został podzielony na 2 zadania. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość zadań. 3. Opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakie musi spełniać oraz warunki jego realizacji określono w dokumentach zamówienia. 4. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji w ramach zadania nr 1. 5. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych opisanych w dokumentach zamówienia. 6. Zamawiający informuje, iż nie przewiduje wezwania do uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne. 7. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy przed podpisaniem umowy. 8. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium w niniejszym postępowaniu. 9. Zamawiający, przewiduje możliwość unieważnienia postępowania na podstawie art. 257 ustawy Pzp w sytuacji, gdy środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostaną mu przyznane.
Interne Kennung52/2026/D
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24951310 Enteisungsmittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelPłyn do odladzania na bazie mrówczanu lub octanu potasu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa płynu do odladzania na bazie mrówczanu lub octanu potasu w ilościach i asortymencie określonym w dokumentach zamówienia. 2. Opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakie musi spełniać oraz warunki jego realizacji określono w dokumentach zamówienia. 3. Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji w ramach zadania nr 1. 4. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych opisanych w dokumentach zamówienia. 5. Zamawiający informuje, iż nie przewiduje wezwania do uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne. 6. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy przed podpisaniem umowy. 7. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium w niniejszym postępowaniu.
Interne KennungZadanie nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji w ramach zadania nr 1. Przedmiot zamówienia dostarczony w ramach prawa opcji musi spełniać wymagania jak dla zamówienia podstawowego (gwarantowanego). Sposób realizacji zamówienia w ramach prawa opcji określono w projektowanych postanowieniach umowy – załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego.
LosLOT-0002
TitelGranulat do odladzania na bazie mrówczanu lub octanu sodu
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa granulatu do odladzania na bazie mrówczanu lub octanu sodu w ilościach i asortymencie określonym w dokumentach zamówienia. 2. Opis przedmiotu zamówienia, wymagania jakie musi spełniać oraz warunki jego realizacji określono w dokumentach zamówienia. 3. Zamawiający nie przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ramach zadania nr 2. 4. W celu potwierdzenia, że oferowane dostawy spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, Zamawiający żąda złożenia przedmiotowych środków dowodowych opisanych w dokumentach zamówienia. 5. Zamawiający informuje, iż nie przewiduje wezwania do uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych w przypadku, gdy wykonawca nie złoży ich wraz z ofertą lub złożone wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne. 6. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy przed podpisaniem umowy. 7. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium w niniejszym postępowaniu.
Interne KennungZadanie nr 2