2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Provozování TIC Statutárního města Teplice“
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou služby spojené s provozováním Turistického informačního centra (dále jen „TIC“) včetně doprovodných služeb. Podrobnější specifikace služeb: • Požadavky na provozování TIC Zajištění provozu TIC v souladu s podmínkami a kritérii oficiálních informačních center. Podrobné požadavky na provozování TIC jsou uvedeny v příloze č. 4 zadávací dokumentace. • Požadavky na provozování veřejných toalet Zajištění provozu veřejných toalet, vč. zajištění úklidu a hygienických prostředků. Podrobné požadavky na provozování veřejného WC, jsou uvedeny v příloze č. 4 této zadávací dokumentace. • Požadavky na zajištění občerstvení zajištění prodeje drobného občerstvení. Podrobné požadavky na zajištění občerstvení, jsou uvedeny v příloze č. 4 této zadávací dokumentace.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75125000 Administrative Dienste im Bereich Fremdenverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63513000 Touristeninformation, 75200000 Kommunale Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: „Provozování TIC Statutárního města Teplice“
Zusätzliche Einstufung (cpv): 75200000 Kommunale Dienstleistungen, 63513000 Touristeninformation