2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyposażenie do Katedry Anatomii i Histologii Wydziału Lekarskiego UWM w Olsztynie w ramach projektu " Wyposażenie i dostosowanie obiektów dydaktycznych do zwiększenia limitów przyjęć na studia medyczne- UWM w Olsztynie" finansowane z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa wyposażenia do Katedry Anatomii i Histologii Wydziału Lekarskiego UWM w Olsztynie w ramach projektu " Wyposażenie i dostosowanie obiektów dydaktycznych do zwiększenia limitów przyjęć na studia medyczne- UWM w Olsztynie" finansowane z Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.. 2. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w dokumencie ,,Opis przedmiotu zamówienia”, który jest Załącznikiem nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 19/2026/PN/DZP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39290000 Diverse Einrichtungsgegenstände
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33191110 Autoklaven, 31521000 Leuchten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Zakup autoklawu parowego- 1 szt.
Haupteinstufung (cpv): 33191110 Autoklaven
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Zakup lamp zabiegowych jezdnych-3 szt.
Haupteinstufung (cpv): 31521000 Leuchten
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: Zakup taboretów laboratoryjnych na kółkach- 10 szt.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: Zakup beczki na nieczystości płynne- 1 szt.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: Zakup lamp bakteriobójczych przepływowych dwufunkcyjnych na statywie przejezdnym gwarantujących stały, wysoki stopień dezynfekcji powietrza- 10 szt.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: Zakup pojemników plastikowych do przechowywania preparatów anatomicznych- 50 szt.