See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu wraz z oprogramowaniem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) dostawa fabrycznie nowego sprzętu wraz z oprogramowaniem; 2) udzielenie przez Wykonawcę gwarancji i zapewnienie w jej ramach serwisu gwarancyjnego i wsparcia technicznego na dostarczony Sprzęt; 3) dostarczenie przez Wykonawcę Dokumentacji dostarczonego Sprzętu na etapie dostarczania Sprzętu do siedziby Zamawiającego. 2. Na przedmiot zamówienia składają się: 1) Mobilne urządzenie komputerowe typu tablet wraz akcesoriami, o których mowa w pkt 7.1 Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia - w liczbie sztuk 2; 2) Mobilne urządzenie komputerowe typu laptop wraz z akcesoriami, o których mowa w pkt 7.2 Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia, Laptop typ 1 - w liczbie sztuk 6; 3) Mobilne urządzenie komputerowe typu laptop, o których mowa w pkt 7.3 Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia, laptop typ 2 - w liczbie sztuk 14; 4) Komputer klasy desktop do zastosowań w środowiskach developerskich i testowych – o których mowa w pkt 7.4 Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia - w liczbie 2 sztuk.
Vorherige Bekanntmachung: 370318-2025
Interne Kennung: ZZPiZ.2611.51.2025.694.MWI [EZD-DOTACJA]
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30213200 Tablettcomputer, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001