132041-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Kühl- und Lüftungseinrichtungen – Potrubní rozvody glykolu a připojení plochy zimního stadionu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPotrubní rozvody glykolu a připojení plochy zimního stadionu
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je oprava technologie chlazení zimního stadionu v Lovosicích a to na základě zpracované projektové dokumentace k opravě. Podrobné informace jsou uvedeny v přiložené projektové dokumentaci a výkazech výměr, rovněž veškerá plnění budou provedena dle projektové dokumentace a technické specifikace, tvořící přílohu ZD. Veškeré použité materiály musí být použity jako nové originální a nerepasované. Veškeré použité materiály a zařízení musí být schváleny pro použití v ČR. Dílo bude realizováno v souladu se všemi platnými českými zákonnými předpisy a harmonizovanými evropskými normami, pokud takové normy existují.
Interne KennungP26V00000004
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213210 Kühlanlagen, 45331230 Installation von Kühlanlagen, 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen, 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen
5. Los
LosLOT-0001