2. Verfahren
Verfahren
Titel: Circulaire inrichting gemeentehuis Krimpenerwaard
Beschreibung: De gemeente Krimpenerwaard wenst een overeenkomst af te sluiten met één leverancier voor het refurbishen van bestaand meubilair en de levering van nieuw meubilair, Zie bijlage meubellijst
Interne Kennung: Zaaknummer 1690043
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50850000 Reparatur und Wartung von Möbeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Met deze aanbesteding beoogt de gemeente een circulaire en toekomstbestendige inrichting van het nieuwe gemeentehuis te realiseren De omvang van de opdracht betreft naar huidige verwachting een eenmalige levering en re-furbishopdracht in het kader van de verhuizing naar het nieuwe gemeentehuis. Het exacte overzicht van de meubelbehoefte is opgenomen in de bijlage Meubellijst RF (Bijlage 2) en Meubellijst NW (Bijlage 3).
Interne Kennung: 1