132079-2025 - Auftragsänderung
Polen – Bauarbeiten – BUDOWA OBWODNICY GÓRY. CPV 45.00.00.00-7.
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBUDOWA OBWODNICY GÓRY. CPV 45.00.00.00-7.
BeschreibungBUDOWA OBWODNICY GÓRY. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Interne KennungNI.2720.49.2022
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0000