2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego (drogowego)
Beschreibung: Wykonywanie publicznego transportu zbiorowego w zakresie przewozów pasażerskich w transporcie drogowym, na liniach komunikacyjnych bądź sieci komunikacyjnej na terenie Gminy Skórzec oraz gmin z którymi zawarte zostały stosowne porozumienia.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001