2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup náhradních dílů pro tramvaje
Beschreibung: Veřejnými zakázkami zadávanými v DNS má zadavatel v úmyslu zajistit dodávky náhradních dílů pro opravy a údržby tramvajových vozů zadavatele. Blíže ZD.
Vorherige Bekanntmachung: 259884-2023
Interne Kennung: Nákup náhradních dílů pro tramvaje
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34600000 Eisenbahn- und Straßenbahnlokomotiven und rollendes Material sowie zugehörige Teile
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Článek 15. ZD, 15.1. ve smyslu vyhrazené změny dle § 100 odst. 2 ZZVZ.