2. Verfahren
Verfahren
Titel: Food en Non Food bedrijfsrestaurant
Beschreibung: Levering van cateringproducten food en non food ten behoeve van het bedrijfsrestaurant dagelijkse levering van food en non-food t.b.v het bedrijfsrestaurant
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd: Het voorzien in alle benodigde Food en aanverwante non food artikelen die nodig zijn voor het bedrijfsrestaurant
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering Food en Non Food
Beschreibung: zie documentatie
Interne Kennung: 1