2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Kompleksowa organizacja wizyt studyjnych w zakresie rewitalizacji” polegającej na organizacji trzech - dwudniowych, krajowych wizyt studyjnych dla gmin na terenie Mazowsza i poza województwem, zwana dalej wizyta nr 1 (A, B, C) oraz jednej mazowieckiej wizyty studyjnej dla innych Regionów na Mazowszu, zwana dalej wizyta nr 2.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na „Kompleksowej organizacji wizyt studyjnych w zakresie rewitalizacji” polegającą na organizacji trzech - dwudniowych, krajowych wizyt studyjnych dla maksymalnie 40 przedstawicieli gmin (z jednostek organizacyjnych i komitetów rewitalizacji) na terenie Mazowsza i poza Województwem oraz jednej - trzydniowej wizycie studyjnej dla maksymalnie 40 przedstawicieli innych Regionów na Mazowszu.
Vorherige Bekanntmachung: 792422-2025
Interne Kennung: OR-D-III.272.129.2025.DG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55120000 Sitzungs- und Konferenzdienstleistungen von Hotels
5. Los
Los: LOT-0001