See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst aanneming HVAC IV
Beschreibung: De afdeling Energie-Efficiëntie van het Vlaams Energiebedrijf (hierna “veb”) biedt ter ondersteuning en ontzorging van haar klanten diverse energiebesparende en renovatieoplossingen aan. Via deze Raamovereenkomst wil veb de renovatie en optimalisatie van HVAC- en SWW-installaties faciliteren, in gebouwen en sites beheerd door of ter beschikking gesteld aan Opdrachtgevers, zoals verder bepaald in § 2.1 Definities. Hierbij gelden de klimaatdoelstellingen van de Vlaamse overheid als leidraad.
Interne Kennung: VEB_EE_2026_0_052
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VEB_EE_2026_0_052 - 1
Beschreibung: Deelopdrachten met een totale geraamde waarde < 400.000 euro, excl. BTW, provincies West- en Oost-Vlaanderen
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: VEB_EE_2026_0_052 - 2
Beschreibung: Deelopdrachten met een totale geraamde waarde < 400.000 euro, excl. BTW, provincies Antwerpen en Limburg
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: VEB_EE_2026_0_052 - 3
Beschreibung: Deelopdrachten met een totale geraamde waarde < 400.000 euro, excl. BTW, provincie Vlaams-Brabant en het Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: VEB_EE_2026_0_052 - 4
Beschreibung: Deelopdrachten met een geraamde totale waarde ≥ 400.000 euro, excl. BTW, met voorafgaande studie – provincies West- en Oost-Vlaanderen
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: VEB_EE_2026_0_052 - 5
Beschreibung: Deelopdrachten met een geraamde totale waarde ≥ 400.000 euro, excl. BTW, met voorafgaande studie – provincies Antwerpen en Limburg
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: VEB_EE_2026_0_052 - 6
Beschreibung: Deelopdrachten met een geraamde totale waarde ≥ 400.000 euro, excl. BTW, met voorafgaande studie – provincies Vlaams-Brabant en het Brussels Hoofdstedelijk Gewest
Interne Kennung: 6