132319-2026 - Wettbewerb
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – Świadczenie usługi w zakresie kompleksowego przygotowania i dostarczenia posiłków w ramach całodziennego wyżywienia dla pacjentów Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi w zakresie kompleksowego przygotowania i dostarczenia posiłków w ramach całodziennego wyżywienia dla pacjentów Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi w zakresie kompleksowego przygotowania i dostarczenia posiłków w ramach całodziennego wyżywienia dla pacjentów Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz ilości zawiera Załącznik nr 2 do SWZ. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy stanowiący Załącznik 3 do SWZ.
Interne KennungDL.262.3.2026.DM
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55520000 Verpflegungsdienste, 55320000 Servieren von Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0002