2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Nowogrodziec na okres od 01.01.2025r. do 31.12.2025r.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 4 do SWZ. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług związanych z: 1) odbieraniem odpadów komunalnych od wszystkich właścicieli nieruchomości zamieszkałych i nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne z terenu Gminy Nowogrodziec oraz transportem wszystkich odebranych odpadów komunalnych do Instalacji Komunalnej w Lubaniu – Centrum Utylizacji Odpadów Gmin Łużyckich przy ul. Bazaltowej 1 w Lubaniu, w celu dalszego ich zagospodarowania; 2) obsługą punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, w tym problematycznych (PSZOK) – dostawa kontenerów oraz odbiór i transport wszystkich zebranych odpadów komunalnych do Instalacji Komunalnej w Lubaniu – Centrum Utylizacji Odpadów Gmin Łużyckich przy ul. Bazaltowej 1 w Lubaniu, w celu dalszego ich zagospodarowania
Interne Kennung: ZP.271.13.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Nowogrodziec na okres od 01.01.2025 do 31.12.2025 r
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen