See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów z jednostek Miejskiego Zarządu Usług Komunalnych w Gliwicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i wywóz przez Wykonawce odpadów komunalnych pochodzących ze statutowej działalności MZUK. Zamawiający udziela zamówienia w częściach: CZĘŚĆ I: Odbiór i wywóz odpadów z cmentarzy. CZĘŚĆ II: Odbiór i wywóz odpadów z pozostałych jednostek. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia dla każdej z części zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 794495-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i wywóz przez Wykonawce odpadów komunalnych pochodzących ze statutowej działalności MZUK. CZĘŚĆ I: Odbiór i wywóz odpadów z cmentarzy.
Beschreibung: Odbiór i wywóz odpadów z cmentarzy, tj.: 1) Cmentarz Łabędy, ul. Wrzosowa - Dz. Łabędy. 2) Cmentarz Centralny, ul. Kozielska 120 - Dz. Wojska Polskiego. 3) Cmentarz Lipowy, ul. Poniatowskiego - Dz. Zatorze. 4) Cmentarz Wilcze Gardło, ul. Niezapominajki - Dz. Wilcze Gardło. 5) Cmentarz Ligota Zabrska, ul. św. Jacka - Dz. Ligota Zabrska. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Wywóz odpadów komunalnych segregowanych (papier, szkło, plastik, metal). 2. Wywóz odpadów komunalnych zmieszanych. 3. Wywóz innych odpadów nieulegających biodegradacji. 4. Wywóz zużytych baterii. 5. Ilość i rodzaj odpadów określa ZAŁĄCZNIK A do SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia). 6. Ilość pojemników wraz z ich pojemnością określa ZAŁĄCZNIK C do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór i wywóz przez Wykonawce odpadów komunalnych pochodzących ze statutowej działalności MZUK. CZĘŚĆ II: Odbiór i wywóz odpadów z pozostałych jednostek.
Beschreibung: Odbiór i wywóz odpadów z pozostałych jednostek, tj.: 1) Baza, ul. Strzelców Bytomskich 25c - Dz. Łabędy. 2) Palmiarnia, ul. Fredry 6 - Dz. Śródmieście. 3) Izba Wytrzeźwień, ul. Okopowa 6 - Dz. Śródmieście. 4) Schronisko dla Zwierząt, ul. Wschodnia 56 - Dz. Sośnica. 5) OW Czechowice, ul. Rekreacyjna 53D - Dz. Czechowice. 6) Giełda Samochodowa, ul. Błonie 12 - Dz. Ligota Zabrska. 7) Targ, ul. Lipowa - Dz. Zatorze. 8) Targ, ul. Kopernika - Dz. Kopernik. Opis przedmiotu zamówienia: 1. Wywóz odpadów segregowanych (papier, szkło, metal, plastik). 2. Wywóz odpadów ulegających biodegradacji. 3. Wywóz odpadów zmieszanych. 4. Wywóz przepracowanych olejów, smarów, lakierów. 5. Wywóz zużytych filtrów paliwa, czyściwa, sorbentów. 6. Wywóz zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych w tym zużytych świetlówek. 7. Wywóz zużytych baterii. 8. Wywóz zużytych opon samochodowych i rolniczych. 9. Wywóz zużytych lub nienadających się do użytkowania pojazdów, odpady z demontażu, przeglądu i konserwacji pojazdów. 10. Wywóz odpadów wielkogabarytowych. 11. Wywóz zużytych ubrań. 12. Wywóz zużytych ubrań zanieczyszczonych substancjami niebezpiecznymi. 13. Wywóz pustych pojemników po farbach, lakierach i olejach. 14. Ilość i rodzaj odpadów określa ZAŁĄCZNIK B do SWZ (Specyfikacji Warunków Zamówienia).