132457-2026 - Wettbewerb
Dänemark – Waschmaschinen – Professionelle vaskemaskiner og tørretumblere
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProfessionelle vaskemaskiner og tørretumblere
BeschreibungUdbuddet omfatter køb, levering og montering af Professionelle vaskemaskiner og tørretumblere. Professionelle vaskemaskiner er udviklet til hyppigere og hurtigere vaske end almindelige husholdnings vaskemaskiner, samt bygget af mere robuste materialer der forlænger maskinernes levetid. Professionelle tørretumblere er designet til at håndtere større tøjmængder end almindelige husholdnings tørretumblere. Ydermere er de designet til at have en hurtigere tørretid. Ved køb inkluderes levering og montering, samt afmontering og bortskaffelse af gammelt udstyr og emballage, medmindre andet er specificeret af kunden.
Interne Kennung381862
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42716120 Waschmaschinen
5. Los
LosLOT-0000