2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka LUV elektromobilů pro společnost VODÁRNA SOKOLOVSKO, s.r.o.
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení dodávka devíti (9) kusů nových nákladních elektromobilů kategorie N1, tzn. vozidel s čistě elektrickým pohonem, z toho: - 2 kusy LUV s čistě elektrickým pohonem dle přílohy č. 6a) této zadávací dokumentace, - 7 kusů LUV s čistě elektrickým pohonem dle přílohy č. 6b) této zadávací dokumentace. Podrobná technická specifikace předmětu dodávky je definována v návrhu Kupní smlouvy (Příloha č. 2, zadávací dokumentace), resp. popisu technických parametrů nákladních automobilů (Příloha č. 6a) a 6b), zadávací dokumentace).
Interne Kennung: LUV Elektro 9 kusů
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní veřejná zakázka dle § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění (dále jen „ZZVZ“) zadávanou otevřeným řízením dle § 56 ZZVZ na dodávky.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001