132517-2025 - Ergebnis
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Zakup sprzętu laboratoryjnego i wyposażenia laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno -Epidemiologicznej w Lublinie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu laboratoryjnego i wyposażenia laboratorium Wojewódzkiej Stacji Sanitarno -Epidemiologicznej w Lublinie
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę sprzętu: Pakiet 1 - Miernik do wykonywania testów specjalistycznych – 1 sztuka, Pakiet 2 – Inkubatory z wymuszonym obiegiem powietrza – 5 sztuk, Pakiet 3 – Szafa termostatyczna z wzorcowaniem w 6 punktach – 1 sztuka, Pakiet 4 – Dygestorium kwasoodporne – 2 sztuki, Pakiet 5 – Chromatograf cieczowy HPLC – 1 sztuka; Pakiet 6 – Chromatograf gazowy z detektorem mas GC-MS – 1 sztuka; Pakiet 7 – Detektor fotodiodowy PAD do chromatografu cieczowego HPLC firmy Waters – 1 sztuka, Pakiet 8 – Autoklaw parowy pionowy – 1 sztuka; Pakiet 9 – Dozymetr (radiometr) do pomiarów krótkotrwałego promieniowania rentgenowskiego oraz skażeń powierzchniowych izotopami gamma promieniotwórczymi - 1 sztuka; Pakiet 10 – Miernik poziomu dźwięku – 1 sztuka; Pakiet 11 – Mineralizator mikrofalowy wysokociśnieniowy – 1 sztuka; Pakiet 12 – klimatyzator o mocy chłodniczej 14kW wraz z montażem – 1 sztuka; Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia [dalej „OPZ”] został zamieszczony w Załącznikach nr 2 do SWZ dla Pakietów od 1-12.
Vorherige Bekanntmachung: 565739-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa miernika do wykonywania testów specjalistycznych
Beschreibung: Miernik do wykonywania testów specjalistycznych, którego szczegółowy opis znajduje się w Załączniku nr 2 do specyfikacji
Interne Kennung: Pakiet/Część 1
Haupteinstufung (cpv): 33124200 Ausrüstung für Röntgendiagnostik