2. Verfahren
Verfahren
Titel: Advies en administratiediensten Groene Metropoolregio Arnhem Nijmegen
Beschreibung: - Financiële, juridische en fiscale advieswerkzaamheden; - Opstellen van de samenstelverklaring - Administratieve dienstverlening o.a. registratie en rapportage Circa 1.000 uur per jaar.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Advies en administratiediensten Circa 1.000 uur per jaar.
Interne Kennung: 1