See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup oprogramowania z licencją
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup oprogramowania typu AMPED FIVE z 6-letnią licencją oraz zakup oprogramowania typu PASSWARE KIT Ultimate z 6-letnią licencją. Zamówienie finansowane jest ze środków Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego na lata 2021-2027, w ramach projektu „Policyjna współpraca międzynarodowa – wzmocnienie potencjału Policji w UE w zakresie zapobiegania i zwalczania przestępczości zorganizowanej”. 2. Postępowanie podzielone jest na 2 odrębne części: 1) część nr 1 – której przedmiotem jest zakup oprogramowania typu AMPED FIVE z 6-letnią licencją, 2) część nr 2 – której przedmiotem jest zakup oprogramowania typu PASSWARE KIT Ultimate z 6-letnią licencją”. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, dalej "SWZ" – Projektowane postanowienia umowy. 4. Zaoferowany przez Wykonawcę asortyment musi spełniać wszystkie wymagania Zamawiającego określone w SWZ z załącznikami. 5. Równoważność. 1) Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia użyto oznaczeń lub parametrów wskazujących na konkretnego producenta, konkretny produkt lub wskazano znaki towarowe, parametry lub pochodzenie, Zamawiający dopuszcza zastosowanie produktów równoważnych, przez które należy rozumieć produkty o parametrach nie gorszych od przedstawionych w opisie przedmiotu zamówienia, spełniających wymagania Zamawiającego. Obowiązkiem Wykonawcy jest udowodnienie równoważności produktu. 2) Z uwagi na specyfikę przedmiotu zamówienia Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia bez odwołania się do nazw własnych oprogramowania. Wykonawcy mogą dostarczyć rozwiązania równoważne, przez co Zamawiający rozumie rozwiązanie takie samo bądź lepsze względem rozwiązania użytkowego i pożądanego, w szczególności w zakresie zapewnienia celów aktualizacji, funkcjonalności cechujących rozwiązanie pożądane, kompatybilności ze sprzętem i oprogramowaniem funkcjonującym u Zamawiającego. W przypadku zaoferowania rozwiązania równoważnego Wykonawca zobowiązany jest wykazać jego równoważność w stosunku do przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 715734-2025
Interne Kennung: ZP/42/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup oprogramowania typu AMPED FIVE z 6-letnią licencją, w ramach projektu „Policyjna współpraca międzynarodowa – wzmocnienie potencjału Policji w UE w zakresie zapobiegania i zwalczania przestępczości zorganizowanej”
Beschreibung: 1. Zakup oprogramowania typu AMPED FIVE z 6-letnią licencją. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 3 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Projektowane postanowienia umowy. 3. Zaoferowany przez Wykonawcę asortyment musi spełniać wszystkie wymagania Zamawiającego określone w SWZ z załącznikami.