2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Piekoszów w okresie 01.01.2025r.-31.12.2025r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Piekoszów w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z przepisami prawa w tym zakresie. Zagospodarowanie odpadów obejmuje odpady komunalne gromadzone w sposób selektywny i zmieszany.
Vorherige Bekanntmachung: 673219-2024
Interne Kennung: OŚM.271.2.24.2024.DB
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z nieruchomości zamieszkałych na terenie Miasta i Gminy Piekoszów w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenia masy odpadów ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania zgodnie z przepisami prawa w tym zakresie. Zagospodarowanie odpadów obejmuje odpady komunalne gromadzone w sposób selektywny i zmieszany. 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 9 do SWZ