2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Nákup hudebních nástrojů pro potřeby Konzervatoře Pardubice“ - Část 5 - Dodávka "A" klarinetu a "B/F" trombonu – nové vypsání
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka vybraných hudebních nástrojů, které jsou specifikovány v této zadávací dokumentaci a v jejich přílohách č. 1 a č. 2, přičemž v souladu s těmito přílohami budou i poskytovány. Pravidelná obnova hudebních nástrojů, které již zadavatel dlouhodobě pro vzdělávání používá, je pro zadavatele stěžejní z hlediska udržení a zajištění kvalitních podmínek pro vzdělávání studentů zadavatele v daných oborech. Předmětem plnění Části páté je dodávka „A“ klarinetu modelu Buffet Crampon A klarinet RC PRESTIGE 18/6, s laděním 442 Hz, posuvnou opěrkou palce a následujícími parametry: - Materiál: a. Tělo – výběrové grenadilové dřevo b. Sloupky a šroubky – nerezová ocel. c. Podlepky – Gore-Tex - Vrtání: a. Horní díl: cylindrové b. Spodní díl: kónické c. Korpus: kónické - Součástí předmětu plnění je též luxusní kožené pouzdro s číselným zámkem pro sadu klarinetů B+A a další příslušenství (vytěrák a mazadlo na korek). Předmětem plnění Části páté je dále dodávka „B/F“ tenorového trombonu modelu S. E. Shires TBQALESSI, s laděním Bb/F, vrtáním 13,9 mm, ozvučníkem 216 mm, přičemž materiálem těla bude mosaz.
Interne Kennung: „Nákup hudebních nástrojů pro potřeby Konzervatoře Pardubice“ - Část 5 - Dodávka "A" klarinetu a "B/F" trombonu – nové vypsání
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Veřejná zakázka zadávaná v nadlimitním otevřeném řízení jako celek je rozdělena na 6 částí. U všech částí došlo k výběru dodavatele a uzavření smluv, kromě částí páté. Toto opětovné vypsání se týká POUZE části páté.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37314100 Klarinetten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37312200 Posaunen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 5 - Dodávka "A" klarinetu a "B/F" trombonu – nové vypsání
Beschreibung: Předmětem plnění Části páté je dodávka „A“ klarinetu modelu Buffet Crampon A klarinet RC PRESTIGE 18/6, s laděním 442 Hz, posuvnou opěrkou palce a následujícími parametry: - Materiál: a. Tělo – výběrové grenadilové dřevo b. Sloupky a šroubky – nerezová ocel. c. Podlepky – Gore-Tex - Vrtání: a. Horní díl: cylindrové b. Spodní díl: kónické c. Korpus: kónické - Součástí předmětu plnění je též luxusní kožené pouzdro s číselným zámkem pro sadu klarinetů B+A a další příslušenství (vytěrák a mazadlo na korek). Předmětem plnění Části páté je dále dodávka „B/F“ tenorového trombonu modelu S. E. Shires TBQALESSI, s laděním Bb/F, vrtáním 13,9 mm, ozvučníkem 216 mm, přičemž materiálem těla bude mosaz.
Interne Kennung: Část 5 - Dodávka "A" klarinetu a "B/F" trombonu – nové vypsání