132588-2026 - Wettbewerb
Polen – Gase – Dostawy do kopalń JSW S.A. gazów technicznych, czynników chłodniczych i gazu propan-butan z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy do kopalń JSW S.A. gazów technicznych, czynników chłodniczych i gazu propan-butan z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung70/PM/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1- Tlen gaz sprężony techniczny gatunek I 99,5 % w butlach w łącznej ilości 70 302 m³ i 988 650 szt. wraz z dzierżawą butli (2 pozycje)
Interne Kennung70/PM/25 - Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111900 Sauerstoff
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 - Mieszanki gazowe spawalnicze sprężone, acetylen rozpuszczalny techniczny w butlach w łącznej ilości 14 945 m³, 27 955 kg i 608 760 szt. wraz z dzierżawą butli (3 pozycje)
Interne Kennung70/PM/25 - Zadanie 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111100 Argon
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 - Czynniki chłodnicze R-134 A lub równoważne w butlach w łącznej ilości 540 kg i 4 050 szt. wraz z dzierżawą butli (2 pozycje)
Interne Kennung70/PM/25 - Zadanie 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24327000 Diverse organische chemische Erzeugnisse
LosLOT-0004
TitelZadanie 4 - Czynniki chłodnicze R-407 C, R-513 A lub równoważne w butlach w łącznej ilości 7 700 kg i 69 300 szt. wraz z dzierżawą butli (2 pozycje)
Interne Kennung70/PM/25 - Zadanie 4
LosLOT-0005
TitelZadanie 5 - Gaz propan-butan w butlach w ilości 17 285 kg
Interne Kennung70/PM/25 - Zadanie 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09122000 Propan und Butan