2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług przewozowych w gminnej komunikacji publicznego transportu zbiorowego dla Gminy Lewin Brzeski w latach 2025-2027
Beschreibung: Świadczenie usług przewozowych w gminnej komunikacji publicznego transportu zbiorowego dla Gminy Lewin Brzeski w latach 2025-2027
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001