2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa środków ochrony indywidualnej, obuwia ochronnego i roboczego na potrzeby pracowników Urzędu Dozoru Technicznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków ochrony indywidualnej, obuwia ochronnego i roboczego na potrzeby pracowników Urzędu Dozoru Technicznego, zwanych dalej zamiennie „towarem”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załącznikach do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (zwany dalej zamiennie OPZ), Formularz cenowy oraz Projektowane Postanowienia Umowy.
Interne Kennung: ZP-NB-102/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego prowadzone jest w oparciu o art. 139 ustawy Pzp (tzw. procedura odwrócona), co w myśl przepisu oznacza, że Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Szczegółowy opis procedury został zawarty w art. 139 ust. 3-4 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44315100 Schweißzubehör, 18424000 Handschuhe, 18444111 Sturzhelme, 18800000 Schuhwerk, 18830000 Sicherheitsschuhe, 18141000 Arbeitshandschuhe, 18142000 Sicherheits-Gesichtsschutz
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18142000 Sicherheits-Gesichtsschutz, 44315100 Schweißzubehör, 18424000 Handschuhe, 18444111 Sturzhelme, 18800000 Schuhwerk, 18830000 Sicherheitsschuhe, 18141000 Arbeitshandschuhe