132634-2025 - Wettbewerb
Polen – Varia – DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH DLA APTEKI ZAKŁADOWO –OKRĘGOWEJ ARESZTU ŚLEDCZEGO W BYDGOSZCZY znak sprawy PN/1/A/2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH DLA APTEKI ZAKŁADOWO –OKRĘGOWEJ ARESZTU ŚLEDCZEGO W BYDGOSZCZY znak sprawy PN/1/A/2025
Beschreibung: I. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych dla Apteki Zakładowo - Okręgowej Aresztu Śledczego w Bydgoszczy, z podziałem na 4 części: Część I – leki Część II - substancje recepturowe Część III – antybiotyki Część IV – płyny infuzyjne i preparaty żywieniowe Szczegółowy opis zamówienia co do asortymentu i ilości wymieniony został w załączniku nr 3 do specyfikacji warunków zamówienia (który jednocześnie stanowi arkusz do sporządzenia wyceny), odpowiednio dla poszczególnych części postępowania – stanowiące integralną część niniejszej SWZ. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 12 miesięcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z zakupu części artykułów z braku zapotrzebowania na dany asortyment lub zmniejszenia zapotrzebowania.
Interne Kennung: Dkw.2232.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I – leki
Beschreibung: I. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych dla Apteki Zakładowo - Okręgowej Aresztu Śledczego w Bydgoszczy Szczegółowy opis zamówienia co do asortymentu i ilości wymieniony został w załączniku nr 3 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia (który jednocześnie stanowi arkusz do sporządzenia wyceny), odpowiednio dla poszczególnych części postępowania – stanowiące integralną część niniejszej SWZ. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 12 miesięcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z zakupu części artykułów z braku zapotrzebowania na dany asortyment lub zmniejszenia zapotrzebowania
Interne Kennung: Część I – leki
Los: LOT-0002
Titel: Część II - substancje recepturowe
Beschreibung: I. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych dla Apteki Zakładowo - Okręgowej Aresztu Śledczego w Bydgoszczy. Szczegółowy opis zamówienia co do asortymentu i ilości wymieniony został w załączniku nr 3 do specyfikacji warunków zamówienia (który jednocześnie stanowi arkusz do sporządzenia wyceny), odpowiednio dla poszczególnych części postępowania – stanowiące integralną część SWZ. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 12 miesięcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z zakupu części artykułów z braku zapotrzebowania na dany asortyment lub zmniejszenia zapotrzebowania.
Interne Kennung: Część II - substancje recepturowe
Los: LOT-0003
Titel: Część III – antybiotyki
Beschreibung: I. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych dla Apteki Zakładowo - Okręgowej Aresztu Śledczego w Bydgoszczy Szczegółowy opis zamówienia co do asortymentu i ilości wymieniony został w załączniku nr 3 do specyfikacji warunków zamówienia (który jednocześnie stanowi arkusz do sporządzenia wyceny), odpowiednio dla poszczególnych części postępowania – stanowiące integralną część SWZ. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 12 miesięcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z zakupu części artykułów z braku zapotrzebowania na dany asortyment lub zmniejszenia zapotrzebowania.
Interne Kennung: Część III – antybiotyki
Los: LOT-0004
Titel: Część IV – płyny infuzyjne i preparaty żywieniowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych dla Apteki Zakładowo - Okręgowej Aresztu Śledczego w Bydgoszczy, Szczegółowy opis zamówienia co do asortymentu i ilości wymieniony został w załączniku nr 3 do specyfikacji warunków zamówienia (który jednocześnie stanowi arkusz do sporządzenia wyceny), odpowiednio dla poszczególnych części postępowania – stanowiące integralną część SWZ. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 12 miesięcy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z zakupu części artykułów z braku zapotrzebowania na dany asortyment lub zmniejszenia zapotrzebowania.
Interne Kennung: Część IV – płyny infuzyjne i preparaty żywieniowe