2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organisatie Kerstplein Valkenburg
Beschreibung: De Gemeente Valkenburg aan de Geul wil een partij contracteren (hierna te noemen concessiehouder) die de volledige organisatie en exploitatie van een kerstevenement voor eigen rekening en risico gaat uitvoeren. De doelstelling is dat het kerstevenement in hoge mate bijdraagt aan de goede reputatie van Kerststad Valkenburg en deze versterkt. 3 edities + 2 optionele edities
Interne Kennung: Z.1253339
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Alle geïnteresseerde partijen kunnen een inschrijving doen. Economisch meest voordelige inschrijving op basis van beste prijs/kwaliteit verhouding.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Kerstplein Valkenburg
Beschreibung: Zie hoofdopdracht. zie hoofdopdracht.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging met 2 x 1 jaren (edities)