2. Verfahren
Verfahren
Titel: Specifiek onderhouds- en reinigingswerk transportstelsel afvalwater
Beschreibung: De opdracht bestaat uit uitvoeren van en assisteren bij specifieke onderhouds- en reinigingswerkzaamheden ten behoeve van het transportstelsel van afvalwater binnen HDSR. Hieronder valt met name het onderhoud en reparatie van persleidingen en leiding appendages, het opzoeken en inmeten van de leidingen, plaatsen en assisteren bij noodbemaling, het reinigen van rioolgemalen met een rioolreinigingscombinatie en het leegzetten van tanks. Tevens valt al het aanpalend GWW onderhoud dat uitgevoerd dient te worden vanwege de primaire activiteiten onder de opdracht. Zie voor meer informatie het aanbestedingsdocument. Maximale opdrachtwaarde is € 2.200.000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44130000 Abwasserhauptleitungen, 44160000 Rohrleitungen, Rohrleitungssysteme, Leitungen, Ummantelungen, Verrohrungen und zugehörige Artikel, 90400000 Dienstleistungen in der Abwasserbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Voor de omschrijving van de opdracht zie het aanbestedingsdocument. De maximale waarde van de opdracht betreft 2.200.000 euro.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er is een verlengingsoptie.