See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU Kempenkind - Laptops
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van laptops ten behoeve van Kempenkind. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS ICT - Laptops
Vorherige Bekanntmachung: 309401-2021
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: er is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Eerdere aankondiging: 309401-2021
Type procedure: Niet-openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: er is een dynamisch aankoopsysteem ingesteld
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0000