2. Verfahren
Verfahren
Titel: Drogerie a čisticí prostředky s náhradním plněním 2026
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření jedné (1) rámcové dohody na průběžné dodávky drogerie a čisticích prostředků s náhradním plněním pro Zadavatele a pověřující zadavatele (dále také jako „Odběratelé“). Čerpání bude probíhat od nabytí účinnosti rámcové dohody do 31. 12. 2026 na základě aktuálních potřeb Odběratelů. Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním (1) vybraným dodavatelem postupem dle § 134 zákona, tj. postupem bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody.
Interne Kennung: 046/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39831000 Waschmittel, 39832000 Geschirrspülmittel, 39833000 Produkte für die Staubreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ust. § 100 odst. 1 a odst. 2 ZZVZ vyhradil změny závazku, přičemž tyto jsou podrobně upřesněny v rámci zadávací dokumentace, a to konkrétně prostřednictvím Přílohy č. 2 Zadávací dokumentace - Závazného návrhu Rámcové dohody.