See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup zero- i niskoemisyjnych autobusów wraz z infrastrukturą do ładowania na potrzeby Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zero- i niskoemisyjnych autobusów wraz z infrastrukturą do ładowania na potrzeby Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części: Część I pn. „Zakup dwóch zeroemisyjnych autobusów wraz z zakupem i montażem infrastruktury do ich ładowania na potrzeby Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej”, Część II pn. „Zakup dwóch autobusów niskoemisyjnych na potrzeby Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej”, Część III pn. „Zakup autobusów niskoemisyjnych na potrzeby Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej”. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Oferta może zostać złożona przez jednego wykonawcę na dowolną ilość części zamówienia. Każda z części będzie oceniana odrębnie.
Interne Kennung: WFZ.272.7.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup dwóch zeroemisyjnych autobusów wraz z zakupem i montażem infrastruktury do ich ładowania na potrzeby Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej
Beschreibung: Wykonawca zobowiązany jest wykonać przedmiot umowy obejmujący: a) dostawę dwóch fabrycznie nowych, niskowejściowych, zeroemisyjnych autobusów wraz z dostawą i montażem dwóch mobilnych stacji ładowania, b) przeprowadzenie szkolenia pracowników operatora wskazanego przez zamawiającego, c) dostarczenie dokumentacji technicznej autobusów, d) dostarczenie dokumentacji umożliwiającej zarejestrowanie autobusów i dopuszczenie ich do ruchu zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, e) dostarczenia wyposażenia dodatkowego (w tym urządzeń diagnostycznych) z niezbędnym oprogramowaniem i licencjami, f) udzielenie operatorowi wskazanemu przez zamawiającego autoryzacji wewnętrznej w zakresie obsługi i naprawy autobusów i ładowarek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części wraz z projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego zawiera Dział II SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse, 34144910 Elektrobusse, 31158000 Ladegeräte
Los: LOT-0002
Titel: Zakup dwóch autobusów niskoemisyjnych na potrzeby Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej
Beschreibung: Wykonawca zobowiązany jest wykonać przedmiot umowy obejmujący: a) dostawę dwóch fabrycznie nowych, niskowejściowych, niskoemisyjnych autobusów typu mild hybryd b) przeprowadzenie szkolenia pracowników operatora wskazanego przez zamawiającego, c) dostarczenie dokumentacji technicznej autobusów, d) dostarczenie dokumentacji umożliwiającej zarejestrowanie autobusów i dopuszczenie ich do ruchu zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa, e) dostarczenia wyposażenia dodatkowego (w tym urządzeń diagnostycznych) z niezbędnym oprogramowaniem i licencjami, f) udzielenie operatorowi wskazanemu przez zamawiającego autoryzacji wewnętrznej w zakresie obsługi i naprawy autobusów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części wraz z projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego zawiera Dział II SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse
Los: LOT-0003
Titel: Zakup autobusów niskoemisyjnych na potrzeby Wodzisławskiej Komunikacji Powiatowej