2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodávky výpočetní techniky, monitorů, tiskáren, serverů a dalšího IT vybavení Výzva č. 2: Rozšíření datové infrastruktury o aktivní prvky - switche II
Beschreibung: Rozšíření datové infrastruktury a zvýšení kybernetické bezpečnosti – nákup aktivních prvků s ohledem na plnění požadavků plynoucích z nařízení MDR.
Interne Kennung: P24V00000493
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
Los: LOT-0002