133059-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Geschenkartikel – Levering van Eindejaarsgeschenken ten behoeve van de Raad voor de Kinderbescherming
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering van Eindejaarsgeschenken ten behoeve van de Raad voor de Kinderbescherming
BeschreibungDe scope van de Opdracht bestaat uit de levering van Eindejaarsgeschenken. In de reikwijdte van de Opdracht valt: • Het jaarlijks ontwerpen en leveren van een Waardebon en Cadeauverpakking. • Het leveren (inclusief (na)bezorging) van Eindejaarsgeschenken. • Het verstrekken van advies met betrekking tot de af te nemen Eindejaarsgeschenken. • Het verstrekken van informatie (rapportages) met betrekking tot de afgenomen Eindejaarsgeschenken. • Het beschikbaar stellen van een webwinkel en het beheer ervan. • Het uitvoeren van logistieke en administratieve dienstverlening. • De Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor het volledige proces van bestellen tot en met de nalevering. Dit omvat onder andere het ontzorgen in het volledige logistieke proces van bestellen, leveren, klantenservice en de daarbij behorende administratie. Optioneel: • Het jaarlijks leveren van digitale waardebonnen, inclusief het vormgeven van een e-mailbericht waarin de unieke code van de waardebon is opgenomen. 2300 waardebonnen per jaar. Inschrijvers kunnen geen rechten aan de inschatting ontlenen. Er is geen sprake van een afnameverplichting.
Interne Kennung6837112
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungEindejaarsgeschenken worden als bedankje voor de inzet van het afgelopen jaar verstrekt aan de medewerkers van de RvdK. De gevraagde artikelen en de bijbehorende dienstverlening zijn gevoelsproducten en hebben invloed op de beleving van de medewerkers van Opdrachtgever en daardoor grote invloed op het resultaat van de Opdracht. Hiermee moet extra rekening worden gehouden. De scope van de Opdracht bestaat uit de levering van Eindejaarsgeschenken. In de reikwijdte van de Opdracht valt: • Het jaarlijks ontwerpen en leveren van een Waardebon en Cadeauverpakking. • Het leveren (inclusief (na)bezorging) van Eindejaarsgeschenken. • Het verstrekken van advies met betrekking tot de af te nemen Eindejaarsgeschenken. • Het verstrekken van informatie (rapportages) met betrekking tot de afgenomen Eindejaarsgeschenken. • Het beschikbaar stellen van een webwinkel en het beheer ervan. • Het uitvoeren van logistieke en administratieve dienstverlening. • De Opdrachtnemer is verantwoordelijk voor h 2300 waardebonnen per jaar. Inschrijvers kunnen geen rechten aan de inschatting ontlenen. Er is geen sprake van een afnameverplichting.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenOpdrachtgever kan de Opdracht tot het leveren van fysieke Waardebonnen uitbreiden en/of wijzigen naar digitale Waardebonnen als intern beleid van Opdrachtgever hiertoe aanleiding geeft.