See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA RĘKAWIC CHIRURGICZNYCH, DIAGNOSTYCZNYH I RĘKWIC DO PRZYGOTOWANIA I PODAWANIA CYTOTASTYKÓW
Beschreibung: Zamówienie obejmuje dostawę rękawic chirurgicznych, diagnostycznych i rękawic do przygotowania i podawania cytostatyków opisanych w 14 pakietach. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 2 do SWZ Formularzu cenowym.
Interne Kennung: 4WSzKzP.SZP.2612.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 Rękawice winylowe i foliowe, rękawice jednorazowe CPV 18424300-0
Beschreibung: Rękawice winylowe i foliowe, rękawice jednorazowe CPV 18424300-0
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Wykonawcy nie przysługują względem Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tytułu niezrealizowania pełnej ilości przedmiotu zamówienia. Niezrealizowana część umowy nie będzie większa niż 70% ceny brutto pakietu. Zamówienie gwarantowane wynosi 30% ceny brutto pakietu. Jeżeli Zamawiający skorzysta z prawa opcji Wykonawca zobowiązuje się umożliwić Zamawiającemu zakup dodatkowych ilości towaru na takich samych zasadach jak dostawy objęte zamówieniem gwarantowanym. 2. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako prawo opcji jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z opcji w przypadku braku rzeczywistych potrzeb przedmiotu umowy, bądź braku środków finansowych na ten cel. 3. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. Pisemna forma powiadomienia wykonawcy o skorzystaniu z prawa opcji przez zamawiającego, jest wiążąca dla wykonawcy w zakresie realizacji wszystkich warunków określonych w niniejszej umowie dla zakupu realizowanego w ramach opcji. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji postanowienia niniejszej umowy obowiązują odpowiednio.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 Rękawice sterylne do przygotowywania i kontaktu z cytostatykami CPV 18424300-0 Rękawice jednorazowe
Beschreibung: Rękawice sterylne do przygotowywania i kontaktu z cytostatykami CPV 18424300-0 Rękawice jednorazowe
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 Rękawice chirurgiczne bezpudrowe, neoprenowe CPV 33141420-0, Rękawice jednorazowe CPV 18424300-0
Beschreibung: Rękawice chirurgiczne bezpudrowe, neoprenowe CPV 33141420-0, Rękawice jednorazowe CPV 18424300-0
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 Rękawice chirurgiczne bezpudrowe, lateksowe CPV 33141420-0 Rękawice jednorazowe CPV 18424300-0
Beschreibung: Rękawice chirurgiczne bezpudrowe, lateksowe CPV 33141420-0 Rękawice jednorazowe CPV 18424300-0
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 Rękawice chirurgiczne, jałowe CPV 33141420-0 Rękawice jednorazowe CPV 18424300-0
Beschreibung: Rękawice chirurgiczne, jałowe CPV 33141420-0 Rękawice jednorazowe CPV 18424300-0
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 Rękawice chirurgiczne, lateksowe i bezlateksowe CPV 33141420-0 Rękawice do przygotowywania i kontaktu z cytostatykami CPV 18424300-0 Rękawice jednorazowe
Beschreibung: Rękawice chirurgiczne, lateksowe i bezlateksowe CPV 33141420-0 Rękawice do przygotowywania i kontaktu z cytostatykami CPV 18424300-0 Rękawice jednorazowe
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 Rękawice do podawania cytostatyków i badań, niejałowe CPV 18424300-0 Rękawice jednorazowe.
Beschreibung: Rękawice do podawania cytostatyków i badań, niejałowe CPV 18424300-0 Rękawice jednorazowe.
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 Rękawice diagnostyczne do podawania cytostatyków i badań CPV 18424300-0 Rękawice jednorazowe.
Beschreibung: Rękawice diagnostyczne do podawania cytostatyków i badań CPV 18424300-0 Rękawice jednorazowe.
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 Rękawice diagnostyczne CPV 18424300-0 Rękawice jednorazowe.
Beschreibung: Rękawice diagnostyczne CPV 18424300-0 Rękawice jednorazowe.
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 Rękawice diagnostyczne z witaminą CPV 18424300-0 Rękawice jednorazowe.
Beschreibung: Rękawice diagnostyczne z witaminą CPV 18424300-0 Rękawice jednorazowe.
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 Rękawice diagnostyczne, koszyki CPV 18424300-0 Rękawice jednorazowe.
Beschreibung: Rękawice diagnostyczne, koszyki CPV 18424300-0 Rękawice jednorazowe.
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 Rękawice chirurgiczne, lateksowe, bezpudrowe CPV 33141420-0 CPV 18424300-0 Rękawice jednorazowe.
Beschreibung: Rękawice chirurgiczne, lateksowe, bezpudrowe CPV 33141420-0 CPV 18424300-0 Rękawice jednorazowe.
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 Rękawice chirurgiczne, bezlateksowe, bezpudrowe CPV 33141420-0 CPV 18424300-0 Rękawice jednorazowe.
Beschreibung: Rękawice chirurgiczne, bezlateksowe, bezpudrowe CPV 33141420-0 CPV 18424300-0 Rękawice jednorazowe.
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 Rękawice chirurgiczne CPV 33141420-0 Rękawice jednorazowe CPV 18424300-0
Beschreibung: Rękawice chirurgiczne CPV 33141420-0 Rękawice jednorazowe CPV 18424300-0
Interne Kennung: Pakiet nr 14