1331-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa licencji wsparcia, oprogramowania i urządzeń bezpieczeństwa
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa licencji wsparcia, oprogramowania i urządzeń bezpieczeństwa
BeschreibungDostawa licencji wsparcia, oprogramowania i urządzeń bezpieczeństwa Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn. „Poprawa Cyberbezpieczeństwa w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim w Opolu oraz 5 Jednostek Administracji Zespolonej”, finansowanego z programu Cyberbezpieczny Rząd”, Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności finansowany ze środków Instrumentu na Rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności, Inwestycja C3.1.1. Cyberbezpieczeństwo – CyberPL, infrastruktura przetwarzania danych oraz optymalizacja infrastruktury służb państwowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo
Vorherige Bekanntmachung762118-2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket, 72253200 Systemunterstützung, 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
LosLOT-0001
TitelPakiet 1
BeschreibungDostawa licencji wsparcia, oprogramowania i urządzeń bezpieczeństwa dla Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy