See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2026-2029 - reinigen van riolering en rioolkolken op verschillende plaatsen in de gemeente
Beschreibung: 2026-2029 - reinigen van riolering en rioolkolken op verschillende plaatsen in de gemeente
Interne Kennung: PPP02F-1484/6027/2024/049
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Reinigen van de riolering en rioolputten op verschillende plaatsen in de gemeente
Beschreibung: Reinigen van de riolering en rioolputten op verschillende plaatsen in de gemeente
Interne Kennung: 2024/049_1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Reinigen van rioolkolken en afvoergeulen (aquadrains)
Beschreibung: Het geurloos reinigen van alle rioolkolken en pompputten welke zich op het grondgebied van de gemeente Zele bevinden. Onder rioolkolken wordt verstaan alle gietijzeren betonnen of gemetste constructies, benut voor het afvoeren van regenwater op het openbaar domein. Rioolkolken op gewestwegen, buiten de bebouwde kom, dienen niet gereinigd te worden en vallen dus buiten deze opdracht. Het totaal aantal rioolkolken wordt geraamd op 8.500 stuks en liggen verspreid over het ganse grondgebied. Bij gunning van de werken wordt aan de dienstverlener een indicatieve lijst bezorgd met het aantal bestaande rioolkolken.
Interne Kennung: 2024/049_2
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (x)