2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst leasevoertuigen 2025-2029
Beschreibung: De provincie heeft als doel met deze aanbesteding één leasemaatschappij te selecteren en te contracteren, zodat voorzien kan worden in de behoefte van voertuigen. De voertuigen worden op basis van een Full Operational Leaseconstructie afgenomen. Onder Full Operational Lease wordt verstaan een leasevorm waarbij de auto juridisch en economisch in eigendom is van de opdrachtnemer en het gebruiksrecht bij de opdrachtgever ligt. Het maximumbedrag van de diensten waarop deze raamovereenkomst (initiële looptijd (3) + verlengingsoptie (1)) betrekking heeft, bedraagt € 8.000.000 exclusief BTW. Dit bedrag betreft de totale leasekosten, exclusief brandstof.
Interne Kennung: C2349818
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De provincie wil naast het leveren van de voertuigen graag komen tot een totaaloplossing. De totaaloplossing bestaat naast het leveren van voertuigen uit: - het efficiënt beheren van het wagenpark en materieel; - het onderhouden van het materieel/keuren op- en inbouw; - het optimaliseren van de kosten van het wagenpark; - adviseren op de laatste milieu-innovaties.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Gelijk aan als de hoofdopdracht. gelijk aan hoofdopdracht
Interne Kennung: 1