13325-2026 - Ergebnis
Polen – Varia – Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów farmaceutycznych do siedziby Zamawiającego, określonych co do rodzaju, ilości, postaci zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 109808-2025
Interne Kennung: 03/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Z powodu nierozstrzygnięcia znacznej części zadań w poprzednim postępowaniu zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenia terminu składania ofert, wynikająca z konieczności zagwarantowania dostaw produktów farmaceutycznych służących obowiązkowi zachowania ciągłości udzielania świadczeń medycznych. W związku z powyższym Zamawiający zdecydował się zastosować art. 138 ust. 2 pkt 2 PZP.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692200 Produkte für die parenterale Ernährung, 33692210 Nahrungsmittellösungen für parenterale Ernährung, 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung, 33621300 Antianämika, 15911000 Alkoholische Getränke, 33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt, 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen, 33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane, 33696000 Reagentien und Kontrastmittel, 33651300 Mittel gegen Mykobakterien
5. Los
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr 46
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w załączniku nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr 47
Interne Kennung: 47
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie nr 48
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie nr 49
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie nr 50
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie nr 51
Interne Kennung: 51
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie nr 52
Interne Kennung: 52
Haupteinstufung (cpv): 33692210 Nahrungsmittellösungen für parenterale Ernährung
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie nr 53
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie nr 54
Interne Kennung: 54