133283-2026 - Auftragsänderung
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – USŁUGA PRZYGOTOWANIA, GOTOWANIA I DOWOŻENIA POSIŁKÓW DLA POTRZEB SZPITALA
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUSŁUGA PRZYGOTOWANIA, GOTOWANIA I DOWOŻENIA POSIŁKÓW DLA POTRZEB SZPITALA
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi związane z wytworzeniem i dostarczeniem w oddziały Samodzielnego Publicznego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu całodziennego wyżywienia dla chorych dorosłych oraz nieletnich. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia.
Interne KennungSPSNPCH-DOE-382-22/23
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi związane z wytworzeniem i dostarczeniem w oddziały Samodzielnego Publicznego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu całodziennego wyżywienia dla chorych dorosłych oraz nieletnich. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55322000 Kochen von Mahlzeiten, 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten