2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów ratowniczo – gaśniczych dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych województwa opolskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych samochodów ratowniczo – gaśniczych dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych województwa opolskiego, tj.: 1) Samochód ratowniczo – gaśniczy ciężki - 2 sztuki 2) Samochód ratowniczo – gaśniczy średni – 7 sztuk 3) Samochód specjalny lekki, typu mikrobus – 1 sztuka
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Samochód ratowniczo – gaśniczy ciężki - 2 sztuki
Beschreibung: Dostawa 2 ciężkich samochodów ratowniczo – gaśniczych
Los: LOT-0002
Titel: Samochód ratowniczo – gaśniczy średni – 7 sztuk
Beschreibung: Dostawa 7 średnich samochodów ratowniczo – gaśniczych
Los: LOT-0003
Titel: Samochód specjalny lekki, typu mikrobus – 1 sztuka
Beschreibung: Dostawa 1 lekkiego samochodu specjalnego typu mikrobus